Loading…

Peshkatari arrin të kapë peshkun më të madh në botë

  • 05/05/2018 | 12:13

Peshkatari arrin të kapë peshkun më të madh në botë

Ky peshkatar theu një rekord në zënie të peshkut.


Me dhjetë minuta luftë për të zënë peshkun që kishte rënë në grackë, ky peshkatar u emërtua si ‘Muhammed Ali,’ transmeton lajmi.net

Pas dhjetë minutave, peshkatari ngriti peshkun më të madh deri tash të zënë, me plot 170 kilogram.

Shikoni videon më poshtë për më shumë:

https://www.facebook.com/DailyMail/videos/3529845887075134/

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë