Loading…

Petrovic: Asnjëherë nuk do të ndërpritet akuza kundër Haradinajt

  • 05/01/2017 | 21:33

Petrovic: Asnjëherë nuk do të ndërpritet akuza kundër Haradinajt

Kreu i krimeve të luftës, prokurori Millan Petroviq, ka thënë se procedura kundër liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk skadon asnjëherë.


Petroviq ka shtuar se procedura kundër Ramush Haradinajt, do të zgjasë sa të jetë gjallë.

“Prokuroria e krimeve të luftës që merret me krime të cilat nuk skadojnë, atëherë procedura kundër Ramush Haradinajt do të zgjasë për aq kohë sa ai të jetë gjallë. Nuk do të ketë ndërprerje të procedurës”, ka thënë ai./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë