Loading…

Pezullohet nga puna mësuesja që goditi me shuplakë dhe shqelma një kalë (VIDEO)

  • 10/11/2021 | 09:45

Pezullohet nga puna mësuesja që goditi me shuplakë dhe shqelma një kalë (VIDEO)

Një mësuese shkolle është pezulluar nga puna dhe thuhet se po merr kërcënime me vdekje pasi në disa pamje që janë publikuar, ajo shihet të ketë goditur një kalë.


Sarah Moulds, 37 vjeçare, dyshohet të jetë kapur duke shqelmuar dhe goditur një kalë dhe si rezultat ajo është pezulluar nga puna në shkollën fillore ”Somerby” në Angli.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë