Loading…

Pianistja kosovare rrënqeth Ambasadorin Delawie

  • 05/04/2017 | 17:35

Pianistja kosovare rrënqeth Ambasadorin Delawie

”Rrënqethem kur e shoh talenten e re të Kosovës Dea Bajrami duke performuar në Filarmoninë e Kosovës si pianistja më e mirë për vitin 2016”, shkroi në Twitter Ambasadori Delawie.

Dea Bajrami, është pianistja e re në Filarmoninë e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë