Loading…

Pikat kufitare në Bërnjak dhe Jarinje ende të mbyllura

  • 02/10/2023 | 08:10

Pikat kufitare në Bërnjak dhe Jarinje ende të mbyllura

Pikat kufitare në Bërnjak dhe Jarinje janë ende të mbyllura.


Kështu është bërë e ditur në përditësimin e fundit të Qendrës Kombëtare për Menaxhimin Kufitar.

Ndërkaq, pritjet në pikat e tjera kufitare për hyrje dhe dalje nga Kosova janë deri në 5 minuta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë