Loading…

Pikërishtë në ditë sotme ishte fejuar këngëtarja seksi shqipëtare

  • 14/02/2020 | 19:31

Pikërishtë në ditë sotme ishte fejuar këngëtarja seksi shqipëtare

Tre vite më parë ishte në Maldives për të shijuar pushimet me të dashurin Klodi Asllani, por ky i fundit kishte menduar ti bënte surprizë.


Pikërisht, me 14 shkurt 2017, në ditën e të dashuruarëve ai i propozon martesë këngëtares Zaimina Vasjari.

Përgjigja ishte “Po” pasiqë çifti kishin shumë vite të lidhur. 3 vjet pas, ata janë bërë prindër të një vajze e cila para pak ditësh festoi ditëlindjen e dytë, ku Prive ishte e pranishme për t’iu sjellur eventin special për Khloen, teksa Zaimina tregoi se do të bëjnë një dasëm aspak tradicionale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë