Loading…

Piloti rus filmon videon duke bërë seks në ajër me praktikanten, pushohet nga puna

  • 26/05/2022 | 10:35

Piloti rus filmon videon duke bërë seks në ajër me praktikanten, pushohet nga puna

Një pilot rus dyshohet se është pushuar nga puna pasi ka bërë një video seksi me një grua praktikante në një kabinë.


Sipas raportimeve, Sasovo Flight School of Civil Aviation ka pushuar nga puna një instruktor fluturimi dhe studentin e tij për kalimin e një avioni në modalitetin autopilot për të filmuar veten duke bërë seks.

Piloti 28-vjeçar, i cili gjithashtu është i martuar, thuhet se e ka bindur praktikantin 21-vjeçar që të bënte seks me të në këmbim të mësimeve shtesë të fluturimit.

Dyshja ishin në kabinën e një avioni Cessna 172 në subjektin federal rus të rajonit Ryazan kur regjistruan aktivitetet e tyre seksuale, raportoi faqja lokale e lajmeve Gazeta.

Shkolla e fluturimit Sasovo i pushoi të dy pasi të tjerët i njohën në videon që ishte shpërndarë në internet.

Mediat lokale raportuan se studentja fillimisht kishte refuzuar për shkak se ai ishte i martuar, por më pas ajo ishte dorëzuar kur i ofroi mësimet shtesë.

E pyetur për atë që ndodhi, e reja pohoi se autopiloti ishte ndezur” dhe ata vetëm ishin puthur dhe përqafuar.

Skandali doli në dritë kur ajo u grind me një nga kolegët e saj kadet, i cili më pas vendosi të postonte në internet për t’u hakmarrë, raportojnë mediat lokale.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë