Loading…
Pinguinët romantikë, ecin të dashuruar |VIDEO
  • 08/07/2018 | 22:24

Pinguinët romantikë, ecin të dashuruar |VIDEO

Njerëzit shpesh herë zhgënjejnë dhe thjeshtë disa prej tyre nuk meritojnë dashurinë!


Këtë gjë mbase e keni provuar në disa raste megjithatë duket se në këtë çështje pinguinët qëndrojnë krejtësisht ndryshe, njofton Klan Kosova.

Ndryshe nga grindjet njerëzit lehtësisht krijojnë ndarje por, pinguinët afrikanë kanë një stil ndryshe pasi ata po çojnë jetën e tyre me të njëjtin bashkëshort.

Por se pinguinët me të vërtetë kanë një shpirt të ëmbël dhe të pastër, e tregojnë më së miri pamjet e publikuara më poshtë, në të cilat shihen dy pinguinë shumë të dashur ndërsa shijojnë një shëtitje romantike.

Çifti i ëmbëlsisht u panë përgjatë plazhit në Afrikën e Jugut.

https://youtu.be/om8eChoNWuY

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë