Loading…

Pishina ku askush nuk guxon të lahet

  • 27/09/2020 | 09:00

Pishina ku askush nuk guxon të lahet

Me 44 metra gjatësi dhe në 27 metra lartësi, në Spanjë ndodhet pishina ku vetëm të guximshmit mund ta shijojnë.


Mirëpo në këtë pishinë aspak të zakonshme, jo çdo kush mund të lahet në të.

Kjo është pishina e një hoteli modern në Murcia, që ka pamje spektakolare, por jo të përshtatshme për personat me zemër të dobët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë