Loading…

Plaçkitet një pompë e derivateve, rrihet punëtori

  • 07/12/2016 | 12:29

Plaçkitet një pompë e derivateve, rrihet punëtori

Një person nga fshati Zupç i Zubin Potokut punëtor në pompën e derivateve “Nin Petrol” ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur, të maskuar, e kanë sulmuar me shkopinj druri.

Nga viktima kanë grabitur 850 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse policore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë