Loading…

Plaçkitet si në filma punëtori i postës në Kaçanik: Me maska e armë i vjedhin para e telefona

  • 06/11/2021 | 09:07

Plaçkitet si në filma punëtori i postës në Kaçanik: Me maska e armë i vjedhin para e telefona

Një punëtor i Postës së Shpejtë është plaçkitur si në filma dje në fshatin Doganaj të Kaçanikut.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjersa viktima ishte duke lëvizur me veturën e tij të punës (postë e shpejtë) është ndaluar nga dy të dyshuar të panjohur të cilët ishin të maskuar dhe të njëjtit në kërcënimin e armës i kanë grabitur 562 €, dy telefona dhe çelësat e makinës.

Të dyshuarit  janë larguar me motoçikletë në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë