Loading…

Plaçkitje me armë zjarri në një farmaci në Prishtinë

  • 09/10/2021 | 23:01

Plaçkitje me armë zjarri në një farmaci në Prishtinë

Një plaçkitje me armë zjarri ka ndodhur gjatë natës së sotme në një farmaci në Prishtinë.


Ngjarja ka ndodhur në “Green Pharmacy” në lagjen Lakrishte.

Në videon e  siguruar nga lajmi.net shihet një person i cili nën kërcënim të armës arrin që nga farmacia të marrë një shumë të parave.

Më poshtë shihni momentin e plaçkitjes:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë