Loading…

Plagoset edhe vëllai i të riut i vrarë dje në Matkë

  • 16/04/2017 | 15:25

Plagoset edhe vëllai i të riut i vrarë dje në Matkë

I riu që dje theri me thikë 17 vjeçarin në Matkë, ka plagosur edhe vëllain e tij, ka njoftuar sot policia.


Një djalë i moshës së re dje është vrarë me thikë në hyrje të Matkës, pas një përledhje mes disa të rinjve. Përleshja ka ndodhur në pronën private të viktimës, ndërsa autori është kapur nga Policia.

Sipas policisë, i njderi është nga Saraj, por nuk japin më shumë informacione, pasi siç thonë, janë duke hetuar rastin. Në vendin e ngjarjes menjëherë ka arritur ndihma e shpejtë, ndërsa të pranishëm janë edhe njësitet e Alfës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë