Loading…

Plagoset një person në Prishtinë

  • 26/12/2016 | 22:27

Plagoset një person në Prishtinë

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë në lagjen Kalabria në Prishtinë, sot rreth orës 20:00.

Këtë për gazetametro.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës Agron Borovci.

I plagosuri sipas Borovcit, është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Për gazetametro.net Borovci tha që nuk dihen ende rrethanat e kësaj plagosje dhe policia është duke zhvilluar hetimet.

“Policia ka filluar hetimin lidhur me rastin me qëllim sqarimin e rrethanave të tij”, ka thënë Borovci./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë