Loading…

Plagosje me armë në Prishtinë

  • 28/03/2017 | 14:07

Plagosje me armë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje në orën 17:20, në rrugën “Nuhi Berisha” të Prishtinës, ka ndodhur një plagosje.


“Raportohet se i dyshuari mashkull K-shqiptar nga pakujdesia-pa qëllim e ka plagosur me armë zjarri viktimën mashkull K-Shqiptar dhe më pas të njëjtin e ka dërguar në QKUK dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë”, bën me dije Policia e Kosovës.

Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar revolen që dyshohet të jetë përdorur në rast me një karikator të zbrazet dhe një gëzhojë të cal. 7.65 mm.

Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë