Loading…

Plagosje në Fushë Kosovë, shihen persona të shtrirë në tokë

  • 28/01/2023 | 12:00

Plagosje në Fushë Kosovë, shihen persona të shtrirë në tokë

Një plagosje ka ndodhur sot para pak minutash në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Policia tashmë ndodhet në vendngjarje.

Derisa në fotografitë e publikuara në media, shihen persona të shtrirë në tokë.

Më poshtë keni fotografitë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë