Loading…

Plagosje në një lokal në Prishtinë (Video)

  • 20/01/2017 | 10:42

Plagosje në një lokal në Prishtinë (Video)
Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë. Plagosja ka ndodhur në një nga lokalet e kryeqytetit. Gjuajta me armë ka ndodhur rreth orës 04:20 në Rrugën ‘Fehmi Agani’.


Vendi është lokalizuar nga policia dhe po kryhen ekzmanimet tjera.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, ka thënë për lajmi.net se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa një person është arrestuar si i dyshuar për këtë rast dhe se policia është në kërkim të tre të tjerëve të cilët janë identifikuar.

Rasti është hapur si vrasje në tentativë.

Viktima është pastrues

Mësohet se në lokalin “Maroon” në Prishtinë, i plagosur është pastruesi i lokalit. Të shtënat kanë ndodhur me kallashnikov ku të dyshuarit thuhet të kenë gjuajtur 12 herë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë