Loading…

Plagosje në Pejë, e konfirmon policia

  • 11/10/2021 | 18:50

Plagosje në Pejë, e konfirmon policia

Një person është plagosur me armë zjarri, pasditen e sotme, në “Çarshinë e Gjatë”, në Pejë.


Lajmin e kanë konfirmuar nga Drejtoria e Policisë në Pejë.

“Sot, 11:10. 2021, rreth orës 18:00, Policia është informuar për një plagosje me armë zjarri në Çarshinë e Gjatë në Pejë. Si pasojë një person ka pësuar lëndime nga arma e zjarrit dhe është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Pejës. Ndërkaq, i dyshuari është arrestuar”, thuhet në përgjigjen e tyre për Gazeta Sinjali.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë