Loading…

Plaku 80 vjeçar ngulfatet në ujërat e liqenit të Ohrit

  • 12/07/2017 | 21:40

Plaku 80 vjeçar ngulfatet në ujërat e liqenit të Ohrit

Pasdite një person i ritur është ngulfatur në ujërat e liqenit të Ohrit në plazhin “Fiesta”, në lagjen “Sveti Stefan” të Ohrit.


Sipas informatave paraprake, bëhet fjalë për person të moshës 80 vjeçare, pacient në Institutin Kardiologjik në Ohër, i cili edhe ka pasur probleme shëndetësore.

Informacionin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i SPB-së në Ohër,Stefan Dimovski kurse detaje më të hollësishme do të jepen pas përfundimit të plotë të inspektimit.

Ky është viktima e dytë në liqenin e Ohrit këtë sezon. Ditë në parë një djali i ri humbi jetën në ujrat e këtij liqeni, në afërsi të “Plazhit të meshkujve” në Strugë u mbyt në afërsi të “plazhit meshkuj” në Strugë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë