Loading…

Plaku ia ngucë gruan Kadri Veselit, kjo është përgjigja e tij (Foto)

  • 31/05/2017 | 17:09

Plaku ia ngucë gruan Kadri Veselit, kjo është përgjigja e tij (Foto)

I pari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas përfundimit të fjalimit ka vazhduar ecjen e tij nëpër sheshin e Skënderbeut me shumë kolegë dhe bashkëshorten e tij.


Teksa po kalonin, Veseli ka takuar edhe qytetarë të ndryshëm e njëri prej tyre edhe tha diçka mjaft të çuditshme dhe qesharake.

Përderisa Veseli i thotë se po ecën si një djalë i ri, plaku në fjalë thotë se “Femrat e mira sot ishin kon”, e më pas i pari i PDK-së ia kthen duke thënë se “Po vallah edhe unë e kom njo qetu”.

Duket se Veseli e mori shumë me sportivitet këtë fjali të plakut përderisa sa nuk ndalonte së qeshuri, shkruan Indeksonline.

Por nuk duhet harruar faktin se Veseli është një ndër politikanët që më së shumti ka pasur pranë vetes bashkëshorten e tij në çdo takim me qytetarët apo aktivitet politik që ka pasur, e thënë qartë sot dukeshin mjaft mirë së bashku në hapjen e fushatës së koalicionit PDK-AAK-NISMA, për zgjedhjet e 11 qershorit.

Për më tepër shikoni minutat e fundit të videos më poshtë:/Indeksonline

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë