Loading…
Plaku shqiptar bëhet hit me vetëm një maicë: Nuk e di ç’shkruan në të… |FOTO
  • 16/09/2018 | 13:21

Plaku shqiptar bëhet hit me vetëm një maicë: Nuk e di ç’shkruan në të… |FOTO

Ditën e sotme ka bërë xhiron e rrjetit një foto e publikuar nga fotografi Gent Onuzi në Instagram.

Teksa kishte vizituar një fshat të Tiranës, ai ka shkrepur një foto me një të moshuar, i cili ka bërë të qeshin të gjithë më shkrimin në bluzën e tij.

’Unë kryej marrëdhënie në takimin e parë’ shkruhej në bluzën e të moshuarit që me siguri nuk e dinte se si përkthehej ky shkrim.

‘Miku më i mirë se unë’ shkroi Genti në postimin që ka shkaktuar të qeshura të mëdha tek ndjekësit e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë