Loading…

Plas shakaja: Shakira këndon ‘Jo nuk ndahet Mitrovica’ |Video

  • 23/10/2018 | 15:39

Plas shakaja: Shakira këndon ‘Jo nuk ndahet Mitrovica’ |Video

Ideja që kryetari i Mitrovicës e dha për një koncert në urën e Ibrit ku do të këndonte Shakira, ka dhënë material për shaka nëpër rrjete sociale.

Së fundmi një video ku duket Shakira, mirëpo e montuar me këngën ‘Jo nuk ndahet Mitrovica’, ka marrë dhenë, shkruan gazetametro.net.

Sidoqoftë, edhe pse ideja e Agim Bahtirit u tall, ai dje përsëriti idenë për të ftuar Shakirën, e madje edhe Madonën në një koncert.

Me këtë, Bahtiri mendon se do të shënonte simbolitiksht hapjen për qarkullim të urës kryesore mbi lumin Ibër.

Ndërkohë, kryeministri Ramush Haradinaj i ka tërhequr vërejtjen kryetarit të Komunës që të ketë kujdes dhe të merret me punët e tij.

Thaçi, ndërkaq, nuk e kishte marrë me aq seriozitet. Ai e talli Bahtirin duke thënë se ‘sharkiat i janë përzier me Shakira’./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë