Loading…

Plasi sherri në ‘Big Brother VIP’: Fifi kapet me konkurrentet

  • 07/10/2021 | 16:45

Plasi sherri në ‘Big Brother VIP’: Fifi kapet me konkurrentet

Këngëtarja shqiptare, Fifi, është bërë banore e shtëpisë “Big Brother Vip”.


Faqja zyrtare e “BBV” është duke publikuar disa nga pamjet e banorëve kur shumë shpesh debatojnë ashpër.

Njëra ndër to është edhe Fifi e cila ka debatuar ashpër me banorët për ushqim.

Ardit Çunin dhe Benaida Nishanin ishin ata të cilët ankoheshin për mungesë ushqimi, teksa sipas Fifit është “gjynah të ankohen” .

Videoja më poshtë i thotë të gjitha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë