Loading…

Plasi skandali: Edit të Për’puthen i publikojnë fotografi intime duke ia mbajtur një femre gjoksin me duar

  • 04/10/2021 | 19:03

Plasi skandali: Edit të Për’puthen i publikojnë fotografi intime duke ia mbajtur një femre gjoksin me duar

Edi i “Për’puthen 3” është një nga djemtë më tërheqës në këtë sezon.


Djali me prejardhje nga Juniku por që jeton në Zvicër ka vendosur që fatin e jetës ta gjejë në emsision e famshëm të dashurisë.

Ai ka pasur një takim me Adën, por që nuk vajti mirë, kështu dyshja pas takimit janë kthyer thuajse në ‘armiqë’ duke e sulmuar me fjalë në çdo puntatë njëri-tjetrin.

Si zakonisht publiku nuk po ndalet duke zbuluar të fshehtat e konkurrentëve jashtë emisionit, duke pasë parasysh se Olsa shpesh i ka mashtruar vetëm për klikimet në youtube, duke nxjerr çifte falso nga emisioni.

Derisa faqja e njohur në instagram “Vipat e bllokut” ka shkruar më larg se që pritej. Ata kanë postuar disa foto të Edit ku shihet në toalet krahas një vajze të zhveshur të cilën e ka kapur për gjoksi.

Kujtojmë se ditë më parë disa burime kanë fotografuar Edin me një vajzë në aeroport, që sipas tyre ishte e dashura e Edit pasi ai shkëmbeu puthje.

Ende nuk dihet a është e njëjta vajzë me të cilën u shfaq në toalet, sidoqoftë kjo mbetet për tu kuptuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë