Loading…

“Plasin” në të qeshura deputetët e Kuvendit të Kosovës: Kështu e quan Bekë Berisha, Xhelal Sveçlën

  • 12/08/2020 | 10:59

“Plasin” në të qeshura deputetët e Kuvendit të Kosovës: Kështu e quan Bekë Berisha, Xhelal Sveçlën

Përpos diskutimit, deputetët e Kuvendit të Kosovës edhe po qeshin nëpër mbledhjet e Komisioneve, derisa po thumbohen me njëri tjetrin, shkruan Gazeta Metro.


Njëjtë ndodhi edhe sot kur deputeti i AAK’së, Bekë Berisha, i cili ka shtrembëruar mbiemrin e ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla.

Menjëherë ka reaguar bashkëpartiaku i Sveçlës, Rexhep Selimi.

“Jo Skeflla. Ai mbiemrin e ka Sveçla”, ka deklaruar Selimi, në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes ku po diskutohet lidhur me situatën e sigurisë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë