Loading…

Plasin të qeshurat: Gruaja lahet në një fontanë në qendër të qytetit.

  • 19/05/2019 | 23:46

Plasin të qeshurat: Gruaja lahet në një fontanë në qendër të qytetit.

Një grua është filmuar duke u larë në një fontanë të qytetit diku në shtetin e Serbisë, video është shpërndarë dhe tani është bërë virale, transmeton Gazeta Metro.


Një grua e moshës së mesme ka shokuar me sjelljet e saj në një qytet të Serbisë, duke u ndalur dhe larë pjesët e trupit, madje edhe ato intime.

Më poshtë mund ta shikoni videon e publikuar në Facebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë