Loading…

Plastikë apo e vërtetë: Fotoja e fundit nga ‘Xhesika’ është kaq false

  • 18/02/2020 | 23:21

Plastikë apo e vërtetë: Fotoja e fundit nga ‘Xhesika’ është kaq false

Një fotografi e publikuar nga Arta Nitaj së fundit duke shumë seksi, por nuk ngjanë aspak në një fytyrë të vërtetë, shkruan Gazeta Metro.


Ndërhyrjet që ka bërë ajo vërehen shumë larg, dhe nuk të japin përshtypjen se është fytyra e saj e vërtetë.

Përveç makiazhit, edhe ndërhyrjet kirurgjike i dalin në pah, Artës që ka luajtuar një rol në serialin e famshëm ‘O sa mirë’.

Më poshtë ju sjellim fotografinë e saj që ta vlerësoni vetë:
./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë