Loading…

Plazhi i fshehtë i Himarës

  • 15/06/2019 | 12:10

Plazhi i fshehtë i Himarës

Himara shtrihet në jug-perëndim të Shqipërisë, laget nga deti Jon dhe karakterizohet nga klimë mesdhetare, shkruan Gazeta Metro.


Nëse do të zgjidhni të pushoni në Himarë këtë vit, ka shumë plazhe të bukura të vetmuar dhe ato më afër qendrës së qytetit.

I tillë është një plazh i fshehtë i Himarës, ku pasi që e kaloni qytetin e Himarës në kilometrin e 6 e gjeni plazhin e fshehtë të rrethit të Himarës.

Ky plazh gjendet përgjatë rrugës Himarë Porto Palermo. Për tu orientuar më mirë, aty gjendet edhe ferma e peshqve ‘Panorma’ e Mihajlos së Qeparosë dhe menjëherë pasi qe e kaloni ketë do ta gjeni.


Mjafton ta keni një frigorifer të vogël dhe një çadër  me veti për të kaluar qaste intime në këtë plazh të vogël e të fshehtë.

Një ditë këtu, nuk ju kushton asgjë më shumë se sendet që i merrni me vete./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë