Loading…

‘Plisat’ me reagim të ashpër: S’lejojmë që Prishtina të luajë në një stadium tjetër, vendimi ndryshe do të ketë pasoja

  • 30/09/2022 | 20:15

‘Plisat’ me reagim të ashpër: S’lejojmë që Prishtina të luajë në një stadium tjetër, vendimi ndryshe do të ketë pasoja

“Plisat” kanë reaguar në lidhje me vendimin e fundit që të mos lejohet skuadra e Prishtinës të luajë në stadiumin “Fadil Vokrri”.


Ky tifogrup ka kërcënuar se nuk do të lejojë që një e tillë të ndodhë, ndërsa kanë paralajmëruar se për çdo vendim tjetër do të ketë pasoja.

Ata kanë ftuar anëtarët që të dielën të jenë në tribunën Jug të këtij stadiumi, aty ku edhe sipas tyre është vendi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë