Loading…

‘Plumbi i fundit’: Roza Lati provokon nga vaska në orët e vona

  • 12/06/2021 | 10:01

‘Plumbi i fundit’: Roza Lati provokon nga vaska në orët e vona

Roza solli të tjera fotografi joshëse në vaskë.


Moderatorja Roza Lati ditët e fundit rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo erdhi joshëse në setin që e realizoi e veshur me të brendshme provokuese brenda vaskës me shkumë e me qirinj rrethit.

Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, moderatorja ripostoi disa nga këto fotografi atraktive dhe nuk mungoi as një mesazh bashkë me to.

“Plumbi i fundit. Qe mua s’me ha fare se ca mendojne moralistet a kupto”, shkruan Roza.

Në njërën nga fotot, Roza vuri në plan të parë të pasmet në të brendshmet që mbanin shkronjat “Miliardere”.

Në të tjera imazhe, Roza Lati vjen e veshur me një palë të brendshme të kuqe, teksa po shijonte ca fruta.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë