Loading…

Po aludohet se produksioni e mbanë me ‘hatër’ Donaldin, Arbana Osmani përgjigjet një herë e mirë

  • 08/12/2021 | 22:11

Po aludohet se produksioni e mbanë me ‘hatër’ Donaldin, Arbana Osmani përgjigjet një herë e mirë

Donaldi është banori që ka marur pothuajse më së shumti surpiza brenda shtëpisë.


E pas shumë këtyre surprizave, kjo gjë si duket nuk i ka pëlqyer publikut.

Së fundi një ndjekëse në profilin e Arbanës, në njërën nga fotot e saj ka komentuar duke shprehur se ajo po mendonë se Donaldi po vendoset në kushte të pabarabarta me banorët e tjerë.

“Një pyetje: Futja e Romeos për t’i dhënë mesazh është? Përse u dashka gjithë ky suport ndaj tij, vendosni banorët në kushte të barabarta, sepse është i vetmi që ka marrë disa sinjale ose mesazhe…”, shkruan ndjekësja.

Mirëpo Arbana, i ka kthyer një përgjigje shkurt dhe prerë.

“Një përgjigje: Këtu nuk komentohet Big Brother”, shkruan moderatorja, që mesa duket nuk preferon aspak të komentojë ngjarjet në shtëpi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë