Loading…
Po çmendet Instagrami nga meshkujt seksi: 5 nga ata duhet t’i bëni menjëherë ‘follow’
  • 17/11/2018 | 10:37

Po çmendet Instagrami nga meshkujt seksi: 5 nga ata duhet t’i bëni menjëherë ‘follow’

Ju do të pajtoheni me ne se kurrë nuk është mjaftueshëm nga bukuria e meshkujve!


Kjo është arsyeja pse ne vendosëm të zbukurojmë ditën dhe të pasurojmë Instagramin tuaj me djemtë e bukur dhe frymëzues, të cilët absolutisht meritojnë Follow” tuajën, transmeton gazetametro.net.

1. Pietro Boselli

Mosha: 29 vjet

Numri i ndejkësve: 2.6 milionë

Origjina: Italia

 

View this post on Instagram

 

Contemplation

A post shared by Pietro Boselli (@pietroboselli) on

2. Tone Heukels

Mosha: 25 vjet

Numri i ndjekësve: 123 mijë

Origjina: Holanda

 

View this post on Instagram

 

People say nothing is impossible, but i do nothing every day #bali #winniethepooh

A post shared by Ton Heukels (@therealtonheukels) on

3. Rafael Miller

Mosha: 21 vjet

Numri i ndjekësve: 1,1 milion

Origjina: Francë

 

View this post on Instagram

 

What’s your favorite city ? Mine is probably NY 🌁

A post shared by Raf Miller (@rafaelmiller) on

4. Neels Visser

Mosha: 20 vje

Numri i ndjekësve: 2,7 milionë

Origjina: Amerikë

 

View this post on Instagram

 

feeling blessed to travel to so many new places this year 🌎 I gain a new level of appreciation from the culture of each place I go to, which is the most amazing feeling ever my friends. Work hard, work smart, and be nice to people, you will succeed xx

A post shared by Neels Visser (@neelsvisser) on

5. Travis Trigger Smith

Mosha: 25 vjet

Numri i ndjekësve: 76,5 mijë

Origjina:Amerikë./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

In between shots shooting with @lucetteromy for the new @sunriseshack collection☀🦁💦

A post shared by Travis Trigger Smith 🐒 (@triggtrav) on

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë