Loading…
Po e mahnit botën: Qeni flet japonisht (VIDEO)
  • 14/09/2018 | 13:10

Po e mahnit botën: Qeni flet japonisht (VIDEO)

Qeni Beni i përket racës japoneze shiba Inu dhe ka mësuar të shqiptojë disa fjalë në gjuhën japoneze. Japonishtja përndryshe nuk është gjuhë fare e lehtë.

Fjalët të cilat i ka mësuar kanë lidhje me ushqimin (të hash, burger), transmeton gazetametro.net.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë