Loading…

Po e pastronte livadhin, ferizajasi has në mjet shpërthyes

  • 11/05/2021 | 09:01

Po e pastronte livadhin, ferizajasi has në mjet shpërthyes

Një person ka hasur në një mjet shpërthyes në Lloshkobare të Ferizajit, shkruan Gazeta Metro.


Menjëherë i njëjti raportohet se e ka lajmëruar policinë e këta të fundit e kanë bërë sigurimin e vendit.

Njësiti për deminim i FSK-së e ka bërë tërheqjen e mjetit shpërthyes.

“Fsh. Lloshkobare, Ferizaj 10.05.2021-14:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa kishte qenë duke e pastruar livadhin ka hasë në një mjet të dyshuar shpërthyes. Njësiti policor ka bërë sigurimin e vendit te ngjarjes ndërsa, njësiti për deminim i FSK-së e ka bërë tërheqjen e ati mjeti.”, thote raporti i policisë. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë