Loading…

Po hapte një rrugë fshati, gjilanasi has në 42 granata dore

  • 12/11/2021 | 09:49

Po hapte një rrugë fshati, gjilanasi has në 42 granata dore

Një person në Bresalc të Gjilanit gjersa po hapte një rrugë hasi në diçka që as që do ta kishte menduar.

Ai teksa po punonte, hasi në mjete të rrezikshme të pashpërthyera.

Njësitë relevante policore kanë dal menjëherë në vendin e ngjarjes.

Nga njësitë përkatëse të FSK-së dhe KFOR-it kanë bërë deminimin e gjithsejtë 42 copë granata dore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë