Loading…

Po vjen hiti i ri, Capital T zbulon datën e publikimit të duetit me Alban Skenderaj

  • 23/05/2022 | 15:00

Po vjen hiti i ri, Capital T zbulon datën e publikimit të duetit me Alban Skenderaj

Reperi i famshëm kosovar, Capital T, ka gati hitin e ri ku kësaj radhe ka bashkuar forcat me Alban Skenderaj.


Me postimin e tri imazheve në llogarinë e tij në Instagram, reperi zbuloi se kënga “Nje nate”, do të publikohet me datë 28 maj.

“Ruajeni datën”, ishte mbishkrimi i postimit, duke paralajmëruar që super projekti është afër publikimit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë