Loading…
Po zhvillohej intervista, por veprimi i policit ju shkrin së qeshuri |VIDEO
  • 13/09/2018 | 15:23

Po zhvillohej intervista, por veprimi i policit ju shkrin së qeshuri |VIDEO

Një video interesante është publikuar në Facebook.

Gjatë një interviste të KTV-së me një qytetar, një polic është kapur nga kamera duke pirë ujë dhe duke e shikuar pastaj në mënyrë të çuditshme.

Videoja më pas është postuar në Facebook dhe shikuar e shpërndarë shumë.

Polici

Ooops – Kamera:)

Posted by Interaktiv – KTV on Wednesday, 12 September 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë