Loading…

Podujevë, djali rrah nënën

  • 24/02/2017 | 11:38

Podujevë, djali rrah nënën

Viktima femër K, shqiptare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga biri i saj i dyshuari mashkull K, shqiptar, njofton Policia.


Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregull, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë