Loading…

Podujevë: Nxënësi i klasës së 11’të, plagoset me armë zjarri gjatë orës mësimore

  • 06/03/2017 | 12:57

Podujevë: Nxënësi i klasës së 11’të, plagoset me armë zjarri gjatë orës mësimore

Ilir Pollomi, nxënës i klasës së 11-të, raportohet është plagosur me armë zjarri në mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur derisa ai ishte në orën mësimore në shkollën e mesme ‘’Fan Noli’’ në Podujevë.

Klan Kosova merr vesh se rasti ka ndodhur në ora 8:05, pak minuta para se të fillonte ora e parë mësimore.

I plagosuri i cili është nxënës i kësaj shkolle ishte i ulur në bankën e mësimit kur një plumb i erdhi nga dritarja dhe e plagosi atë në buzën e poshtme.

Trajtimin e parë raportohet se pacienti Ilir Pollomi, e morri në emergjencë në QKUK, ndersa tani është duke u operuar në kirurgjinë maksillofaciale.

Mjeket njoftojnë se është jashtë rrezikut per jete dhe nuk ka lëndime as në dhëmb e as në nofull,

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë