Loading…

Pogba i pavendosur

  • 29/01/2022 | 12:55

Pogba i pavendosur

Pogba ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar për të ardhmen. Ai është në vitin e fundit të kontratës me djajtë e kuq dhe ende se ka rinovuar atë.


Është raportuar se ai dëshiron një aventurë të re me Realin dhe Parisin, ekipe këto që janë të interesuara për të.

Megjithatë, në Angli raportohet se Paul Pogba mund të ndërrojë mendje dhe të qëndrojë, nëse Man United vendos ta mbajë trajnerin, Ralf Rangnick.

Atij i pëlqen puna që po bën Rangnick dhe mund të bindet që të vazhdojë qëndrimin në Old Trafford.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë