Loading…

Pogba jep detaje për të ardhmen: Kënaqem duke luajtur te Manchester United

  • 21/10/2021 | 12:06

Pogba jep detaje për të ardhmen: Kënaqem duke luajtur te Manchester United

Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba ka dhënë disa detaje për të ardhmen.

Francezit i skadon kontrata në verë, por për momentin nuk ka pranuar të rinovojë kontratën, pavarësisht negociatave të vazhdueshme, transmeton lajmi.net.

I pyetur për të ardhmen, Pogba tha se kënaqet duke luajtur për Manchester Unitedin.

“Kënaqem duke luajtur te Manchester United. Pastaj Cristiano Ronaldo është i veçantë, një ndër më të mirët në botë, më pëlqen të luajë me të”, deklaroi ai.

Ndërkohë, PSG dhe Real Madrid janë dy gjigantët evropianë që e duan në verë, në rast që nuk rinovon kontratën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë