Loading…

Pogba në Lyon, sot merret vendimi nëse francezi do të futet në operacion

  • 02/08/2022 | 12:12

Pogba në Lyon, sot merret vendimi nëse francezi do të futet në operacion

Ditë vendimtare për të ardhmen e Paul Pogba.


Mesfushori i Juventusit ndodhet në Lyon, ku do t’i nënshtrohet një konsulte mjekësore që do të vendosë mënyrën e rikuperimit nga dëmtimi i meniskut.

“Gazzetta dello Sport” zbulon se vizita e parë specialistike, e zhvilluar në SHBA në Santa Monica, ka dhënë këshilla për të operuar menjëherë në mënyrë që të rikuperohet gjuri në 95%.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë