Loading…

Pogba po e lë Man Utd, ja se ku do të tranferohet

  • 06/12/2019 | 08:59

Pogba po e lë Man Utd, ja se ku do të tranferohet

Paul Pogba ka vendosur përfundimisht të largohet nga Manchester United, shkruan Gazeta Metro.


Mesfushori francez ka vendosur që përfundimisht të ndahet nga ‘Red Devils’, pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja sportive franceze ‘L’Equipe’ raporton, se Pogba tashmë ka një destinacion të preferuar dhe ai është Real Madrid.

Pogba spekulohet se ka biseduar në lidhje me transferimin e tij në Santiago Bernabeu edhe me trajnerin e ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane.

Ai është duke kaluar një stinor të vështirë të penguar nga lëndimet derisa Manchester United është larg nga pozitat e kreut të tabelës në Premierligë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë