Loading…

Policet në Rusi, modele për një kauzë

  • 17/11/2016 | 13:52

Policet në Rusi, modele për një kauzë

Ato duken si modele kur pozojnë para kamerës në setin e fundit të fotove, por bëhet fjalë për policet e Rusisë, të cilat kanë realizuar një konkurs për të treguar se femrat janë edhe të bukura edhe të forta.

Konkursi, i cili nisi si pjesë e festimit të ditës së Policisë në Rusi, tregon femrat më të bukura police.

Dhe që kur konkursi ka filluar janë hedhur foto të qindra policëve të vendit. Policia ruse thotë se ky event ka si synim tu tregojë njerëzve se mund të jenë të forta dhe të bukura.  Procesi i përzgjedhjes së konkursit mbetet i paqartë dhe fituesja nuk është shpallur ende.

Image
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë