Loading…

Policia arreston Beratin e ‘It’s my love’ pas një përleshje në Prishtinë, i gjindet drogë

  • 26/01/2022 | 22:19

Policia arreston Beratin e ‘It’s my love’ pas një përleshje në Prishtinë, i gjindet drogë

Një incident ka ndodhur sot në qendër të Prishtinës, në afërsi të “Kino ABC” ku ka ndërhyrë edhe Policia.


Aty janë përplasur disa persona të dyshimtë me punëtorët e “Prishtina Parking”.

Policia ka arrestuar disa persona dhe të njëjtëve ju janë gjetur thika, boks të hekurit si dhe substanca narkotike të llojit “Marihuanë”.

Të njëjtit tashmë janë shoqëruar në stacion policor nga njësitë përkatëse për të vazhduar më tej me hetimin.

“Jepi zë” raporton se ndër të arrestuarit është edhe ish-pjesëtari i “It’s my love” nga Mitrovica, Berat Xhelili.

I njëjti ishte arrestuar edhe më parë për probleme me ligjin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë