Loading…

Policia arreston dy persona në aeroportin “Adem Jashari”

  • 11/11/2021 | 21:23

Policia arreston dy persona në aeroportin “Adem Jashari”

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë kontrollit dhe verifikimit të dokumenteve në Aeroportin Ndërkombëtarë “Adem Jashari”, ka hasur në dy udhëtarë me iniciale E.C dhe D.A, të cilët nën dyshimin për falsifikim të dokumenteve janë arrestuar nga autoritetet kosovare.


“Lidhur me çështjen është njoftuar prokurori kompetent, me urdhër të tij janë inicuar rastet, ndërsa personat e arrestuar janë dçrguar në qendrën e mbajtjes për procedura të mëtejme”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë