Loading…
Policia deklarohet për vjedhjen e flamurit të Kosovës te Rrethi në Prishtinë
  • 13/02/2018 | 22:10

Policia deklarohet për vjedhjen e flamurit të Kosovës te Rrethi në Prishtinë

Derisa zjarrfikësit hiqnin flamurin kombëtar nga shtylla tek rrethi, disa qytetarë kundërshtonin këtë veprim, por në kohën kur u hoq flamuri kombëtar, mungonte ai i Kosovës, pasi atë e kishte marrë dikush.

Këtë e ka konfirmuar për KosovaPress edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Personat që kanë pas me vendos flamurin, e kanë njoftuar policinë se dikush ua ka marre atë në rrethana që kanë mbet të sqarohen”, ka thënë Borovci.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë