Loading…

Policia dënoi këngëtarin e njohur kosovar

  • 04/06/2021 | 17:58

Policia dënoi këngëtarin e njohur kosovar

Këngëtari i njohur kosovar, Neki Emra tregoi se gjatë ditës se djeshme është dënuar nga policia e Kosovës dhe sipas tij arsyeja është më se absurde, shkruan Gazeta Metro.


Nga postimi që ai shkroi mbetëtë të kuptohet se aryseja që policia e ka dënuar është se ka qenë duke e përdorur navigacionin.

”Kam shetit Ameriken, Evropen, Angline e shume e shume vende neper bote. Taxi, Uber, Lyft e njerezit e njofshem qe me kane vozitur, duke me perfshire edhe mua qe kam vozitur gjysmen e Evropes, kane perdorur google maps ne telefon per adresa dhe orientim. Oj Kosove o nana ime”,  ka shkruar ai në Facebook.

Mirëpo ndoshta arsyeja e dënimin mund të jetë se këngëtari e ka pasur telefonin në duar gjatë vazitjes dhe sipas rregullave ky veprim nuk arsyetohet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë