Loading…

Policia dhe zjarrfikësit në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, dyshohet se u dogj një kabllo elektrike

  • 26/12/2021 | 10:49

Policia dhe zjarrfikësit në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, dyshohet se u dogj një kabllo elektrike

Policia dhe zjarrëfikësit ndodhen në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, pasi dyshohet se është djegur një kabllo elektrike.


Sipas raportimeve të para dyshohet se nga zjarri ka mbetur i lënduar të paktën një person.

Policia ka konfirmuar rastin për Gazetën Express, duke bërë me dije se njësitet e nevojshme ndodhen në vendngjarje.

“Është raportuar një zjarr në Pallatin e Rinisë në Prishtinë. Policia dhe zjarrëfikësit janë në lokacion”, ka konfirmuar shkurtë Policia e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë