Loading…

Policia e Kosovës arreston 19 persona

  • 14/10/2019 | 12:03

Policia e Kosovës arreston 19 persona

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë arrestuar 19 persona, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e bën të ditur Policia e Kosovës në njoftimin e saj ditor, në të cilin thuhet se 12 prej tyre janë dërguar në mbajtje, ndërsa katër të tjerë në vuajtje të dënimit.

Këto arrestime kanë të bëjnë me vepra të ndryshme. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë